Consilier Financiar: Sud - Vest

Sunday, January 15, 2012

Responsabilitati
BCR Banca pentru Locuinte, lider pe piata instrumentelor de economisire si creditare din Romania, angajeaza in cadrul Fortei de Vanzari Directe, colaboratori cu statut PFI/PFA/SRL, in regim full time/ part time, pe pozitia:
CONSILIER FINANCIAR
in regiunea de Sud - Vest
RESPONSABILITATI
• Identifici potentiali clienti prin prospectare continua - telefonica si pe teren
• Consiliezi clientii in alegerea produselor BCR Banca pentru Locuinte si inchei contracte de economisire-creditare,
• Dezvolti continuu baza de clienti prin referinte si administrezi portofoliul de clienti ai BCR Banca pentru Locuinte.
Cerinte
PROFIL CAUTAT
Daca esti o persoana:
• Dornica sa-si cladeasca o cariera financiar-bancara,
• Organizata si orientata catre rezultate,
• Cu foarte bune abilitati de comunicare,
te invitam sa vii alaturi de noi si sa ne convingi ca TU meriti postul.
Experienta in vanzari si permisul de conducere sunt un avantaj, dar nu o conditie.
In cazul in care profilul tau corespunde celui de mai sus si esti motivat sa te alaturi echipei BCR Banca pentru Locuinte, trimite CV-ul insotit de o scrisoare de intentie, pe adresa : info@bcrlocuinte.ro sau aplica pe myjob.
Persoanele selectate vor fi contactate pentru programarea unui interviu.
Beneficii Oferite
BENEFICII
• Venituri motivante
• Dezvoltare personala si evolutie in cariera
• Mediu de lucru profesionist
• Program flexibil
• Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate.
Descrierea firmei

O subsidiara a Banca Comerciala Romana S.A.
BCR Banca pentru Locuinte S.A. s-a infiintat in iulie 2008, fiind prima subsidiara total integrata a grupului BCR.
Actionariatul BCR Banca pentru Locuinte S.A. este compus din:
1. Banca Comerciala Romana S.A.- 80% capitalul social
2. Bausparkasse der Österreichischen Sparkassen Aktiengesellschaft - 20% din capitalul social.
Produsele de economisire- creditare oferite de BCR Banca pentru Locuinte S.A. sunt o varianta profitabila si sigura de a economisi bani si de a beneficia de un credit cu costuri reduse in domeniul locativ.

Aplica aici

0 comments:

Post a Comment