REPREZENTANT COMERCIAL/MEDICAL S.C. BIOFARM S.A.

Thursday, March 22, 2012

Tipul ofertei raquo;Full time

Nivel cariera raquo;Entry-level

Oras(e) raquo; Arad, Ramnicu Valcea, Timisoara

Domeniile ofertei raquo;Vanzari - Vanzari

Posturi disponibile raquo;2

Rolul reprezentantului comercial/medical va fi de a intretine relatia dintre BIOFARM si clientii actuali si potentiali din zona alocata si de a promova produsele Biofarm in acord cu strategia companiei.
Principalele responsabilitati ale postului sunt:
* contacteaza si viziteaza clientii/potentialii clienti urmarind promovarea produselor si imaginii companiei
* prezinta ofertele de produse si ofertele speciale tuturor clientilor / potentialilor clienti
* raspunde de implementarea politicii de vanzari stabilite de Managerul de vanzari in zona sa de activitate
* raspunde de dezvoltarea raporturilor dintre clienti si companie (largirea numarului de clienti, a gamei de produse, a valorii comenzilor)
* urmareste activitatile desfasurate in piata de companiile din acelasi domeniu de activitate
* face raportari saptamanale/lunare/trimestriale în legatura cu : nivelul vanzarilor/game de produse/stoc produse
*dezvoltarea unei bune relatii cu medicii, farmacistii si celelalte categorii de specialisti din domeniul medical.
Cerinte
* absolvent studii medii/superioare(Medicina/Farmacie/Chimie/Bio-Chimie)
* minim un an de experienta intr-un post similar
* abilitati de negociere, comunicare, relationare
* spirit organizatoric, initiativa, loialitate
* disponibilitatea de a calatori frecvent in teritoriu
* permis de conducere categoria B
* prezenta placuta
Oferta (bonusuri, beneficii)
* pachet salarial motivant (masina, telefon mobil, tichete de masa, diurna pentru deplasari, prime de performanta)
* alte beneficii : team buildinguri in tara si strainatate
* oportunitatea de a lucra intr-un mediu competitiv si profesionist
* oportunitati de dezvoltare profesionala prin participarea la traininguri

Aplica pentru acest loc de munca din Valcea aici http://www.bestjobs.ro/locuri-de-munca-reprezentant-comercial-medical/540971/1

0 comments:

Post a Comment