Consultant Financiar PF – Valcea- Raiffeisen Bank S.A.

Monday, June 11, 2012

Tipul ofertei raquo;Full time

Nivel cariera raquo; Fara experienta, Entry-level , Cu experienta (Non-manager), Manager / Executive

Oras(e) raquo;BUCURESTI, Craiova, Pitesti, Ramnicu Valcea, Slatina

Domeniile ofertei raquo; Finante - Banci / Institutii financiare, Asigurari, Consultanta, Vanzari

Pozitii disponibile raquo;1

Echipa de vanzari directe are obiectivul de a promova activ produsele financiare dedicate clientilor din segmentul persoane fizice. Daca doresti sa faci parte din aceasta echipa si sa iti conduci propria afacere intr-o relatie de parteneriat cu Raiffeisen Bank, te invitam sa iti depui candidatura pentru rolul de Consultant Financiar.

Principalele responsabilitati ale postului sunt:
·Prospectarea si identificarea potentialilor clienti Raiffeisen Bank (persoane fizice)
·Promovarea vanzarilor active de produse si servicii ale bancii dedicate segmentului de clienti persoane fizice
·Furnizarea informatiilor catre potentialii clienti persoane fizice
·Raportarea rezultatelor activitatii sale coordonatorului echipei

Cerinte
· Experienta in domeniul vanzarilor
· Atitudine proactiva
· Abilitati de vanzare, prezentare si negociere
· Bune abilitati de comunicare si interactiune
· Spirit antreprenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie
· Perseverenta in atingerea obiectivelor

Oferta (bonusuri, beneficii)
Beneficiile parteneriatului cu Raiffeisen Bank:
· Pachet de compensare motivant, direct corelat cu rezultatele obtinute
· Programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala

Aplica aici http://www.bestjobs.ro/locuri-de-munca-consultant-financiar-pf-bucuresti-arges-valcea-dolj-olt/555430/1

0 comments:

Post a Comment