Consilier Financiar: Sud - Vest BCR Banca pentru Locuinte

Thursday, August 2, 2012

Cele mai noi locuri de munca - BCR Banca pentru Locuinte

Tipul ofertei raquo;Full time

Nivel cariera raquo;Fara experienta, Entry-level , Cu experienta (Non-manager)

Oras(e)raquo;Pitesti, Ramnicu Valcea, Targoviste

Domeniile oferteiraquo;Servicii - MLM

Pozitii disponibileraquo;1

BCR Banca pentru Locuinte, lider pe piata instrumentelor de economisire si creditare din Romania, angajeaza in cadrul Fortei de Vanzari Directe, colaboratori cu statut PFA/SRL, in regim full time/ part time, pe pozitia:

CONSILIER FINANCIAR
in regiunea Sud - Vest

RESPONSABILITATI

• Identifici potentiali clienti prin prospectare continua - telefonica si pe teren
• Consiliezi clientii in alegerea produselor BCR Banca pentru Locuinte si inchei contracte de economisire-creditare,
• Dezvolti continuu baza de clienti prin referinte si administrezi portofoliul de clienti ai BCR Banca pentru Locuinte.

Cerinte
PROFIL CAUTAT

Daca esti o persoana:
• Dornica sa-si cladeasca o cariera financiar-bancara,
• Organizata si orientata catre rezultate,
• Cu foarte bune abilitati de comunicare,

te invitam sa vii alaturi de noi si sa ne convingi ca TU meriti postul.
Experienta in vanzari si permisul de conducere sunt un avantaj, dar nu o conditie.

In cazul in care profilul tau corespunde celui de mai sus si esti motivat sa te alaturi echipei BCR Banca pentru Locuinte, trimite CV-ul insotit de o scrisoare de intentie, pe adresa : hr@bcrlocuinte.ro sau aplica pe bestjobs.

Persoanele selectate vor fi contactate pentru programarea unui interviu.

Oferta (bonusuri, beneficii)
BENEFICII

• Venituri motivante
• Dezvoltare personala si evolutie in cariera
• Mediu de lucru profesionist
• Program flexibil
• Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate.

Detalii aici

0 comments:

Post a Comment