Reprezentant Vanzari Servicii si Sisteme de Curatenie - Job ideal pentru Studenti SC DaPROM SERV SRL

Wednesday, September 19, 2012

DaPROM SERV angajeaza studenti in sistem Part Time, exclusiv pentru Ramnicu Valcea, reprezentant(a) vanzari servicii si sisteme de curatenie pentru identificarea si selectarea potentialilor clienti. Candidatii trebuie sa detina bune abilitati comunicare si negociere, bune abilitati relationare, experienta navigare web si operare PC.

AVANTAJE
1)posibilitate alegere numar ore lucrate;
2)posibilitate alegere interval orar;

3)posibilitati promovare;

4)castig de experienta.

Nu sunt necesare cunostiinte tehnice.
Selectarea candidatilor se va face in 2 etape. Asteptam CV-ul dvs insotit de scrisoare de intentie si pe adresa dapromserv@yahoo.com

Responsabilitati

• Reprezinta compania in relatia cu clientii si potentialii clienti, mareste portofoliului de clienti;
• Formarea si dezvoltarea relatiilor cu clientii importanti ;
• Vizite la clienti si prezentarea serviciilor companiei;
• Intocmirea rapoartelor de activitate ;
• Negociaza contractele si ofertele.

Tipul oferteiraquo;Proiecte / Part-time

Nivel carieraraquo;Fara experienta, Entry-level , Cu experienta (Non-manager)

Oras(e)raquo;Ramnicu Valcea

Domeniile oferteiraquo;VanzariVanzari Serviciu clienti

Pozitii disponibileraquo;1

detalii aici

0 comments:

Post a Comment