vanzatoare magazin alimentar SC.Marco Frig.SRL

Wednesday, September 19, 2012

Tipul ofertei raquo;Full time

Nivel carieraraquo;Fara experienta, Entry-level , Cu experienta (Non-manager)

Oras(e)raquo;Ramnicu Valcea

Domeniile oferteiraquo;VanzariRetail / Comert

Pozitii disponibileraquo;2

Responsabilitati:
-aranjarea marfii pe raft si rotirea stocului;
-receptionarea calitativa si cantitativa a marfii;
-marcarea cu preturi a produselor din magazin;
-cunoasterea tuturor produselor din magazin si utilitatea acestora;
-verificarea periodica a datelor de expirare;
-eliberarea bonurilor  fiscale catre clienti;

Cerinte

-incasarea banilor si inapoierea restului corect;
-corectitudine, seriozitate;
-cunostinte utilizare P.C;
-preferabil experienta anterioara pe un post similar;
-atitudine deschisa fata de clienti;
-spirit de echipa.

Beneficii Oferite

se discuta la interviu

Descrierea firmei

Marco Frig S.R.L, a fost fondata in 1991 in Ramnicu Valcea, judetul Valcea si este o companie recunoscuta pe plan local pentru promptitudinea si amabilitatea personalului nostru.

Compania Marco Frig S.R.L va pune la dispozitie produse de calitate ca lactate, bauturi , conserve, ceaiuri , detergenti , cosmetice. Firma noastra are un personal de 17 angajati. Compania noastra are o bogata experienta pe piata din Romania

Una dintre principalele misiuni ale companiei este de a indeplini obiectivele clientilor nostri prin calitate superioara oferita la preturi minime. Personalul nostru e pregatit in mod constant in traininguri organizate de companie.

Desi suntem o firma tanara, in scurt timp am reusit sa ne impunem pe piata datorita profesionalismului cu care tratam clientii si a calitatii produselor noastre.

Si pentru ca Marco Frig S.R.L stie ce inseamna un client multumit, suntem siguri ca putem face fata oricarei provocari.

Candidatii interesati pot trimite CV-ul pe adresa : marcofrig_vl@yahoo.com

Daca aveti nelamuriri sau doriti mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati.

Detalii aici

1 comments:

necdet said...

pusulabet
sex hattı
rulet siteleri
rexbet
8İ3WZA

Post a Comment